הסיפור שמאחורי הממלכה

שנים רבות שימש הרב יוסף כסופר סתם דייקן ומומחה בתחומו. שמו יצא למרחוק כמספר אחד בשיטות לבניית קולמוס.

הסיפור שלנו החל בשנת תשס"ב כשחברו יעקב, אשר גם הוא עוסק במלאכת הכתיבה נפצע בתאונת דרכים ומפרק כף ידו התרסק למרות כל הקושי הבטיח יעקב לעצמו שבעזרת ד' יתברך ימשיך לכתוב ואף יסיים בעצמו את ספר התורה שהתחיל קודם פציעתו. העבודה הייתה קשה ביותר, בכל פעם כאשר היה צריך לגלף בידיו את הנוצה היה נאנח מכאבים… כאשר נודע הדבר לחברו ר' יוסף, היה בא לבקרו ולסייעו בבניית הקולמוס. סבלו וכאבו של יעקב עוררו את רצונו של ר' יוסף לעזור לחבירו. הוא הגה רבות על פיתוח נוצה עם טובי המומחים בתחום באופן שיהיה יעיל ביותר ובכשרות מהודרת בחודש שבט התשס"ד. הגיע היום המאושר של ר' יוסף אשר זכה להכניס יחד עם חבירו יעקב את ספר התורה שכתב בקולמוס פלסטיק מהודר אל ארון הקודש. באותו ערב מיוחד ומרגש זכה הקולמוס בשמו הראשון "נוצת תפארת".

שנים של שימוש בקולמוס הפלסטיק השביחו את ערכו של המוצר, וכך התגבשה קבוצת "ממלכת הסופרים" לגג המאחד תחתיו את כל השירותים והפיתוחים לסופר. בקשות רבות של סופרים ותיקים שהגיעו אלינו הביאו אותנו כעת לברך על המוגמר ולהשיק את הפיתוח החדש והמתקדם בעולם מבית ממלכת הסופרים: "נוצת אלפא".

נוצת אלפא שפותחה במיוחד לאור הצרכים של הסופר והיא הנוצה הטובה בעולם. פשוט וקל לכתוב איתה הכתיבה יפה וזורמת ומתמזגת עם מגע הקלף להפליא כמו כן חוסכת את זמן ההתעסקות עם הנוצות באופן משמעותי!

והכי חשוב! "נוצת אלפא" לוחמת וכובשת עבורך גם קלף שעיר יבש וקשה ביותר.

הירשם לקבלת קופוני הנחה ומבצעים


המייל שלך:*